اشتراک گذاری

تعمیرات ویدئو پروژکتور اپسون

اگرچه ویدئو پروژکتورهای اپسون جزو پروژکتورهایی با کیفیت ساخت بالا هستند، لیکن این مدل پروژکتورها نیز گاه به دلیل استهلاک قطعات و گاه به دلیل استفاده نادرست دچار خرابی می‌شوند. از آنجا که اسمبل قطعات در تمامی پروژکتورها تقریبا به شیوه‌ای یکسان انجام می‌شود، خرابی‌های پیش آمده در برندهای گوناگون پروژکتور معمولاً یکسان و مشابه است.

بدین معنا که خرابی‌های پیش آمده در پروژکتور اپسون بسیار شبیه به خرابی‌هایی است که در سایر برندهای پروژکتور، مثلا ایسر، پاناسونیک، کانن و … مشاهده می‌شود. در بخش‌های آتی برآنیم تا ضمن بررسی برخی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در پروژکتورهای اپسون و شیوه تعمیر هر یک از آنها را شرح دهیم. کاربران پروژکتورهای اپسون می‌توانند در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه‌ها، با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پروژکتور، واحد تعمیرات ویدئو پروژکتور اپسون تماس بگیرند.

تعمیرات ویدئو پروژکتور اپسون

رایج‌ترین اشکالات و تعمیرات ویدئو پروژکتور اپسون را بشناسید

خرابی لامپ ویدئو پروژکتور اپسون

عمر مفید لامپ پروژکتور –در صورت اورجینال بودن، معمولاً بین 1500 تا 3000 ساعت است. البته در این میان عواملی چون سرویس‌های دوره‌ای منظم و گردگیری قطعات دستگاه تأثیر بسزایی در افزایش عمر مفید این قطعه دارند. در صورت خرابی لامپ نیاز است تا این قطعه در اسرع وقت با یک نمونه نو تعویض گردد. (بی‌توجهی به این مسئله خرابی‌های پروژکتور را دو چندان خواهد ساخت).

خوشبختانه تعویض لامپ ویدئو پروژکتور کار چندان دشواری نیست و توسط خود کاربر نیز قابل انجام است. با این وجود به کاربرانی که آشنایی چندانی با ساختار پروژکتور ندارند، توصیه می‌شود خدمات مرتبط با این بخش را به کارشناسان تعمیرات پروژکتور بسپارند. این گروه از کاربران می‌توانند برای دریافت خدمات مرتبط با تعویض لامپ پروژکتور خود با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور اپسون تماس بگیرند.

خرابی فن ویدئو پروژکتور اپسون

یکی از بارزترین نشانه‌های وجود اشکال در فن پروژکتور، بالا رفتن دمای دستگاه و خاموش شدن خودبخودی آن است. بنابراین اگر پروژکتور شما به طور ناگهانی خاموش شده و یا دیگر روشن نمی شود، توصیه می‌شود در کنار قطعایت مثل مادربرد، فن دستگاه را نیز بررسی کنید. اکیداً توصیه می‌شود در صورت عدم آشنایی با ساختار پروژکتور، از دستکاری آن خودداری کرده و با یکی از مراکز فعال در حوزه تعمیر پروژکتور تماس بگیرید.

خوشبختانه تعویض فن پروژکتور با صرف مدت زمانی اندک قابل انجام است و سرویس چندان پیچیده‌‌ای به شمار نمی‌آید. کاربران پروژکتورهای اپسون می‌توانند در صورت نیاز به خدمات مرتبط با این بخش با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور اپسون تماس بگیرند.

کثیفی فیلتر ویدئو پروژکتور اپسون

بی‌توجهی به سرویس‌های دوره‌ای فیلتر پروژکتور و تعویض آنها سبب می‌گردد که فیلتر به کاررفته در ویدئو پروژکتور، به دلیل انباشت گردوغبار کارایی خود را از دست داده و بدل به قطعه‌ای بی‌مصرف می‌گردد. غالب پروژکتورهای امروزی، فرا رسیدن زمان تمیز کردن پروژکتور را از طریق ارائه پیغام هایی به کاربر اطلاع می‌دهند.

این موضوع در پروژکتورهای برخوردار از چراغ ال ای دی (LED) به صورت روشن و خاموش شدن این چراغ ها و یا تغییر رنگ شان اتفاق می‌افتد. در برخی دیگر از مدلهای پروژکتور نیز نیاز به تمیز کردن فیلتر ویدئو پروژکتور از طریق ارائه پیغام بر روی صفحه نمایش گزارش داده می‌شود). کلیه سرویس‌های مرتبط با تعمیر و تعویض قطعات پروژکتور من جمله تعویض فیلتر پروژکتور با حضور در مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور اپسون و یا ازطریق سرویس در محل پروژکتور قابل دریافت است.

روشن شدن چراغ قرمز پروژکتور اپسون

روشن شدن چراغ قرمز ویدئو پروژکتور اپسون در بیشتر موارد نشان دهنده زمان تعویض لامپ است. اکثر ویدئو پروژکتورها دارای یک نشانگر نور کوچک روی خود دارند که وقتی عمر لامپ پروژکتور به اتمام می رسد به صورت قرمز البته در بعضی از مدل ها نارنجی چشمک می زند.  در صورت روشن شدن چراغ قرمز پروژکتور اپسون برایدریافت خدمات و رفع مشکل با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور اپسون تماس بگیرند.

تعمیرات ویدئو پروژکتور اپسون در محل

تعمیرات ویدئو پروژکتور اپسون در محل

کاربران ویدئو پروژکتورهای اپسون که به هر دلیل امکان جابجایی پروژکتور و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند، می‌توانند از سرویس‌های تعمیر در محل ویدئو پروژکتور استفاده نمایند. کارشناسان اعزامی از سوی مرکز تخصصی تعمیرات ویدئو پروژکتور اپسون، علاوه بر آرشیوی جامع از ابزارآلات تعمیر، آرشیوی کامل نیز از قطعات جانبی پروژکتور را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض هر یک از قطعات دستگاه اقدام نمایند.

این ترفند –یعنی به همراه داشتن آرشیوی از قطعات- به منظور صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند سرویس در محل پروژکتور Epson صورت گرفته است. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در تعمیر پروژکتور Epson مشمول گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی تعمیرات پروژکتور، پشتیبان پروژکتورهای معیوب شما

نمایندگی تعمیرات پروژکتور ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازسازی، تعمیر، بازیابی، سرویس و گردگیری پروژکتورهای موجود در بازار است. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود و منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی پروژکتورهای NEC، ایسر، کانن، پاناسونیک و … را شامل می گردد. نمایندگی تعمیرات پروژکتور واحدهای تعمیرات تخصصی انواع پروژکتور را با تیمی از باتجربه ترین  مهندسان و  متخصصان تعمیرات راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری انواع پروژکتور را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

4.3/5 (3 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩