تعمیرات پروژکتور زیراکس

تعمیرات پروژکتور زیراکس یکی دیگر از خدمات ارائه شده در این مرکز است که در پارت مجزای خویش و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات زیراکس بر جدیدترین متدهای این حوزه مسلط بوده و آنها را در حین تعمیر به کار میگیرند. بکارگیری و اِعمال جدیدترین شیوه های تعمیر پروژکتور در این مرکز سبب گشته تا نه تنها اشکالات پیش آمده در دستگاه مرتفع گردند بلکه، پروژکتورهای تعمیر شده، کیفیت اولیه خویش را –به سبب پیاده سازی برخی سرویس های گردگیری و پاکسازی- بازیابند. خدمات مرتبط با تعمیرات پروژکتور زیراکس در این مرکز به دو شیوه تعمیر در محل و تعمیر در مرکز انجام می پذیرد و کاربران گرامی بسته به شرایط خویش می توانند یکی از این دو شیوه را برگزینند.

تعمیرات پروژکتور زیراکس

خدمات تعمیر پروژکتور زیراکس

تعمیر مین برد پروژکتور زیراکس

تعمیر مین برد پروژکتور زیراکس

مین برد مهم‌ترین و اصلی‌ترین قطعه پروژکتور به حساب می‌آید که ارتباط بین تمامی قطعات این دستگاه را فراهم می‌کند بنابراین خرابی آن می‌تواند بازدهی پروژکتور را به صفر برساند. دو مورد از اصلی‌ترین نشانه‌های خرابی مین برد پروژکتور شامل: خاموش شدن ناگهانی پروژکتور و ارائه تصویر نامناسب است؛ به گونه‌ای که دستگاه ویدئو پروژکتور چند دقیقه پس از اینکه آن را روشن می‌کنید، خود به خود خاموش می‌شود یا اینکه تصاویر نامناسب و بی‌کیفیتی را نمایش می‌دهد. 

البته نمایش تصاویر بی‌کیفیت در ویدئو پروژکتور می‌تواند به دلایل دیگری هم مانند خرابی لامپ پروژکتور نیز بستگی داشته باشد؛ با این وجود بروز هر یک از این نشانه‌ها به عیب‌یابی دقیق ویدئو پروژکتور نیاز دارد. خوشبختانه نمایندگی تعمیرات پروژکتور از نیروها و کارشناسان متخصصی برخوردار است که پروسه عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی ویدئو پروژکتور را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند؛ با این وجود می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات پروژکتور خود را به این مرکز بسپارید.

تعویض فن پروژکتور زیراکس

فن پروژکتور لطف بزرگی در حق تمامی اجزا و قطعات پروژکتور می‌کند چراکه هر یک از قطعات این دستگاه پس از کار کردن به صورت مداوم گرمای زیادی را تولید می‌کنند که اگر مهار نشود موجب سوختن قطعات پروژکتور می‌شود. فن پروژکتور با خنک کردن این دستگاه و تمامی قطعات آن مانع از بروز مشکل در پروژکتور یا قطعات این دستگاه می‌شود. درصورتی که فن پروژکتور خراب شود و از کار بیافتد این دستگاه از میزان گرمای زیاد خاموش می‌‌شود.

بنابراین دلیل خاموشی ناگهانی دستگاه پروژکتور تنها خرابی مین برد یا برد پاور آن نیست بلکه ممکن است، خرابی فن دستگاه دلیل اصلی بروز این مشکل باشد؛ به همین دلیل تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات پروژکتور با تجربه و مهارت بالایی که در عیب‌یابی پروژکتور دارند، تمامی قطعاتی که خرابی آن‌ها می‌تواند موجب بروز این مشکل شده باشد شامل: مین برد، برد پاور و فن را با دقت مورد بررسی قرار می‌دهند؛ درنهایت قطعه معیوب را تعمیر یا تعویض می‌کنند.

تعویض فن پروژکتور زیراکس

تعمیر برد پاور پروژکتور زیراکس

برد پاور نیز یکی دیگر از قطعات بسیار مهم ویدئو پروژکتور است که روشن شدن پروژکتور به آن بستگی دارد چراکه برد پاور ولتاژ مورد نیاز برای روشن شدن دستگاه ویدئو پروژکتور را فراهم می‌کند. یکی از مهم‌ترین نشانه‌های خرابی برد پاور پروژکتور، روشن نشدن دستگاه پروژکتور یا خاموش شدن ناگهانی آن است اما جای نگرانی نیست چراکه تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات پروژکتور با عیب‌یابی دقیق منشأ مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف می‌کنند.

تعویض لامپ پروژکتور زیراکس

یکی از مهم‌ترین و البته گران‌قیمت‌ترین قطعات پروژکتور، لامپ پروژکتور است که البته یک قطعه مصرفی به حساب می‌آید که پس از استفاده طولانی‌مدت، خراب شده و نیاز به تعویض دارد. خرابی لامپ پروژکتور موجب می‌شود که هیچ تصویری توسط پروژکتور نمایش داده نشود یا اینکه تصاویر به صورت بی‌کیفیت بر روی پرده پروژکتور نمایش داده شوند.

اکثر اوقات کار با تعمیر لامپ پروژکتور حل نمی‌شود و به تعویض نیاز دارد. توجه داشته باشید که پس از مشاهده هر یک از نشانه‌های مذکور سریعاً با نمایندگی تعمیرات پروژکتور تماس بگیرید تا نیروهای این مرکز پس از مراجعه به محل مورد نظر، ضمن عیب‌یابی دستگاه ویدئو پروژکتور و لامپ آن، درصورت امکان لامپ این دستگاه را تعمیر کنند و در غیر این آن را تعویض نمایند.

تعمیرات پروژکتور زیراکس و دیگر واحدهای تعمیرات زیراکس

تعمیرات پروژکتور زیراکس تنها در شرایطی سودبخش است که بر اساس استانداردهای جهانی این حوزه انجام پذیرد و مراحل عیب یابی اصولی پیش از اقدام به تعمیر، بر روی دستگاه پیاده گردد. در غیر اینصورت، نه تنها عیوب ایجاد شده در دستگاه مرتفع نخواهد گشت بلکه ممکن است به دلیل اعمال پاره ای دستکاری های نابجا، اشکالات پروژکتور دو چندان شده و امکان تعمیر آن برای همیشه از میان برود. از همین رو توصیه می شود که دستگاه های معیوب خویش را صرفاً به تعمیرگاه های مجاز و استاندارد بسپارید و از مراجعه به مراکز غیرتخصصی تعمیرات پروژکتور خودداری ورزید. نمایندگی تعمیرات پروژکتور یکی از مراکز استاندارد در حوزه تعمیرات پروژکتور است که دارندگان این دستگاه ها می توانند به آن مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط را دریافت نمایند. دیگر واحدهای تعمیرات زیراکس در بخش زیر معرفی خواهند شد.

سایر خدمات واحد تعمیرات پروژکتور زیراکس

 • تعمیر و تعویض لامپ ویدیو پروژکتو زیراکس
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به تراشه DMD
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ در مرکز تعمیرات پروژکتور زیراکس
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به فن ویدیو پروژکتور زیراکس
 • تعمیرات پروژکتور زیراکس و رفع رفع عیوب مربوط به Main Board پروژکتور زیراکس
 • رفع اختلالات مربوط به ریموت کنترل پروژکتور زیراکس
 • تعمیرات پروژکتور زیراکس و رفع عیوب مربوط به پاور پروژکتور زیراکس
 • رفع عیوب مربوط به پاور لامبلاست در مرکز تعمیرات پروژکتور زیراکس
 • رفع عیوب مربوط به منشور رنگ LCD پروژکتور زیراکس
 • رفع عیوب مربوط به چرخ رنگ CARELWEEL پروژکتور زیراکس
 • رفع عیوب مربوط به تراشه DMD زیراکس
 • تعمیرات پروژکتور زیراکس و رفع عیوب مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور زیراکس

اخبار پروژکتور زیراکس و دیگر خبرها

اخبار پروژکتور زیراکس از طریق بخش زیر با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته می شود. آگاهی از جدیدترین رویدادها و اخبار مرتبط با پروژکتورهای زیراکس سبب میگردد تا کاربران از تازه های ساخت و ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری این محصول آگاهی یافته و بتوانند پارامترهای ضروری و بایسته جهت تعمیرات پروژکتور زیراکس را تشخیص دهند. تازه های اخبار پروژکتور زیراکس و دیگر خبرها و رویدادهای مرتبط با این دستگاه از طریق بخش زیر در اختیار کاربران گرامی قرار داده شده است.

مقالات پروژکتور زیراکس و دیگر مقالات

مقالات پروژکتور زیراکس که در بخش زیر ارائه می گردند حاوی مطالبی در ارتباط با جدیدترین تکنولوژی های بکار رفته در این دستگاه ها، بهترین شیوه نگهداری و مراقبت از پروژکتورها، جدیدترین های پروژکتور و مواردی از این دست است که مطالعه آنها هم برای کاربران عادی پروژکتور و هم برای تعمیرکاران پروژکتور حرفه ای مفید خواهد بود. مقالات پروژکتور زیراکس و دیگر مقالات توسط تیم فنی کارشناسان مرکز تعمیرات پروژکتور زیراکس گردآوری و تدوین گشته اند و از طریق بخش زیر قابل دسترسی هستند.

انواع پروژکتور زیراکس و دیگر محصولات زیراکس

‌کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پروژکتور با معرفی و عرضه هر دستگاه جدید از سوی این کمپانی پیشرو و محبوب به بازارهای جهانی، به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای سرویس و تعمیر پروژکتور شده و سبب گشته تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت در نمایندگی تعمیرات پروژکتور بازیابی گردند. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود و منحصر به تعمیرات پروژکتور زیراکس نیست و تمامی برندهای پروژکتور را شامل می گردد. انواع پروژکتور زیراکس و دیگر محصولات زیراکس از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات زیراکس

تعمیر و ترمیم ویدئو پروژکتورها، با توجه به رشد تعداد کاربران و هزینه‌ی نسبتاً بالایی که خریداران ویدئو پروژکتورها در قبال آن‌ها پرداخت می‌کنند، نیازمند تخصص و تبحر ویژه‌ای گشته است؛ این تخصص با در نظر داشتن ویژگی‌هایِ خاص این تولیدات نقش پررنگ‌تری به خود می‌گیرد و تأکید بر مهارت بالای تعمیرکاران  پروژکتور را موجب می‌شود. موارد مذکور سبب گشته تا مدیریت مرکز تعمیرات پروژکتور زیراکس کادر فنی خویش را، پس از آزمون های متعدد به همکاری فراخواند و سطح تخصص و مهارت آنها را مورد بررسی قرار دهد.

تمامی کارشناسان نمایندگی تعمیرات پروژکتور دوره های فنی و تخصصی تعمیرات xerox را پشت سر گذاشته و بالاترین امتیاز ممکن را کسب نموده اند. از همین روست که مدیریت نمایندگی تعمیرات زیراکس تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را گارانتی و ضمانت نموده است (به دلیل اطمینان از سطح مهارت و تخصص کارشناسان). شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر سوالات متداول تعمیرات زیراکس را که توسط کارشناسان این مجموعه پاسخ داده شده است مشاهده نمایید.

نمایندگی تعمیرات پروژکتور

نمایندگی تعمیرات پروژکتور ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازسازی، تعمیر، بازیابی، سرویس و گردگیری پروژکتورهای موجود در بازار است. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود و منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی پروژکتورهای NEC، ایسر، کانن، پاناسونیک و … را شامل می گردد. نمایندگی تعمیرات پروژکتور واحدهای تعمیرات تخصصی انواع پروژکتور را با تیمی از باتجربه ترین  مهندسین و  متخصصین تعمیرات راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری انواع پروژکتور را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهد.