اشتراک گذاری

تعمیر پروژکتور سونی VPL-FX30

در مطلب پیش رو برآنیم تا برخی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در پروژکتور سونی VPL-FX30 را بررسی کرده و شیوه رفع و تعمیر هر یک از آنها را شرح دهیم. اگر از کاربران این دستگاه هستید می‌توانید با دنبال کردن بخش‌های آتی، این اشکالات را شناخته و با شیوه رفع آنها آشنا شوید. در ارتباط با اشکالات پیچیده‌تر مرتبط با این پروژکتور می‌توانید با کارشناسان تعمیر پروژکتور سونی VPL-FX30 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

جهت ارتباط با کارشناسان تعمیرات پروژکتور سونی VPL-FX30 می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در این وبسایت اقدام نمایید. (مراجعه به دفترچه راهنمای پروژکتور و انجام جستجوهای اینترنتی نیز می‌تواند برای رفع اشکالات پیش آمده در پروژکتور به شما کمک کند. در بخش مقالات همین وبسایت نیز مطالب تخصصی بسیاری جهت راهنمایی کاربران پروژکتور وجود دارد).

تعمیر پروژکتور سونی VPL-FX30

می‌توانید تعمیرکار پروژکتور سونی VPL-FX30 باشید

با مطالعه‌ی مطالب درج شده در بخش زیر می‌توانید دانش خویش در حوزه تعمیرات پروژکتور را افزایش داده و جهت رفع اشکالات پیش آمده در پروژکتور اقدام نمایید. در ارتباط با اشکالات تخصصی‌تر پروژکتور اکیداً توصیه می‌شود از دستکاری تنظیمات و قطعات پروژکتور خودداری کرده و با یکی از کارشناسان تعمیر پروژکتور سونی VPL-FX30 تماس بگیرید. کارشناسان ما بلافاصله پس از تماس، در محل حضور یافته و اقدامات لازم را برروی دستگاه پیاده می‌سازند.

(تعمیر پروژکتور سونی در محل، یکی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات پروژکتور است که برای استفاده از آن کافی است از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وبسایت با بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش پروژکتور تماس گرفته شود).

سرویس و تمیز کردن فیلتر پروژکتور سونی VPL-FX30

فرا رسیدن زمان تمیز کردن فیلتر پروژکتور در پروژکتورهای برخوردار از چراغ ال ای دی (LED) به صورت روشن و خاموش شدن این چراغ ها و یا تغییر رنگ شان اتفاق می‌افتد. در برخی دیگر از مدلهای پروژکتور نیز نیاز به تمیز کردن فیلتر ویدئو پروژکتور از طریق ارائه پیغام بر روی صفحه نمایش گزارش داده می‌شود). توصیه می‌شود برای اطلاع از زمان دقیق تعویض فیلتر پروژکتور به دفترچه راهنمای پروژکتور مراجعه نمایید. برای تمیز کردن فیلتر پروژکتور در گام نخست کاور دستگاه را جدا سازید و فیلتر موجود در پروژکتور را خارج کنید.

بهترین روش برای تمیز کردن فیلتر ویدئو پروژکتور، استفاده از «جاروبرقی مخصوص کامپیوترهاست». این دستگاه باعث کشیدن گرد غبار از داخل فیلتر می‌شود. روش دیگر استفاده از کمپرسور هوا برای زدودن گرد و غبار است. در ارتباط با فیلتر پروژکتور، شستشو فیلتر با آب و مایع توصیه نمی شود، زیرا وجود مواد شیمیایی موجب آسیب زدن به پوشش فیلتر می شود. در صورت کثیفی بیش از حد فیلترها، توصیه می‌شود فیلتر دستگاه را با یک فیلتر نو عوض نمایید. برای دریافت این سرویس می‌توانید با کارشناسان تعمیر پروژکتور سونی VPL-FX30 تماس بگیرید.

تمیز کردن لنز پروژکتور سونی VPL-FX30

تمیز کردن لنز پروژکتور، یکی دیگر از سرویس‌های مرتبط با پروژکتور سونی VPL-FX30 است که کاربر می‌تواند بدون نیاز به حضور تعمیرکار، آن را انجام دهد. گردگیری‌های دوره‌ای و رفع آلودگی های موجود در لنز پروژکتور، ضمن جلوگیری از انباشت گرد و غبار، افزایش عمر مفید این بخش از دستگاه را به همراه خواهد داشت. باید توجه داشت که تمیز کردن لنز پروژکتور ابزار خاص خود را می‌طلبد و انجام این کار با هر وسیله‌ و ماده‌ی شستشودهنده‌ای امکان‌پذیر نیست.

برای مثال، کارشناسان تعمیر پروژکتور سونی VPL-FX30 توصیه می کنند که در تمیز کردن لنز از پاک کننده‌ها، حلال‌ها یا سایر مواد شیمیایی قوی استفاده نشود. به علاوه می‌بایست از اسپری مستقیم مایع به لنز دستگاه اکیداً خودداری شود. پیشنهاد موجود برای این کار استفاده از یک پارچه نرم، بدون پرز، لطیف و آغشته با اندکی الکل ایزوپروپیل است.

تمیز کردن لنز پروژکتور سونی VPL-FX30

ریست کردن تایمر لامپ پروژکتور سونی

ریست کردن تایمر لامپ در ویدئو پروژکتور زمانی ضروری می‌گردد که، لامپ پروژکتور مورد استفاده، به دلایلی چون اتمام عمر مفید، خرابی شدید و یا هر دلیل دیگری تعویض شده است. در این شرایط نیاز است تا شمارشگر ساعت لامپ به عدد صفر برگردانده شود. برای به صفر رساندن کارکرد لامپ در پروژکتور سونی، ابتدا لامپ را با رعایت استانداردها و بر اساس اطلاعات موجود در دفترچه راهنمای پروژکتور، تعویض کنید.

پس از تعویض لامپ، پروژکتور را روشن کنید. با روشن شدن پروژکتور دکمه Menu را فشار دهید و به بخش Lamp Setting بروید. از میان گزینه‌های موجود، مورد Lamp Timer Reset را انتخاب نمایید. پس از مشاهده پیغام، گزینه Yes را انتخاب کنید تا  ریست کردن تایمر لامپ در ویدئو پروژکتور به سرانجام رسد. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال با کارشناسان تعمیر پروژکتور سونی VPL-FX30 تماس بگیرید.

نمایندگی پروژکتور سونی

نمایندگی پروژکتور سونی ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با انواع پروژکتور سونی در دو حوزه فروش و تعمیر است. سرویس‌های مرتبط با فروش این محصول با حضور در نمایندگی فروش سونی و سرویس‌های مرتبط با تعمیر آن با حضور در نمایندگی تعمیرات پروژکتور سونی قابل دریافت است. تعمیر پروژکتور سونی در این مرکز به دلیل تمرکز بر عیوب شایع این دستگاه در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد.

تمرکز کارشناسان مرکز تعمیر پروژکتور سونی بر عیوب شایع این دستگاه سبب گشته تا برترین متدهای تعمیر شناسایی گشته و در حین کار بر روی پروژکتور اعمال گردند. شما کاربران گرامی با مشاهده هر گونه اختلال و ناکارآمدی در دستگاه خویش می توانید به نمایندگی تعمیر پروژکتور سونی مراجعه کرده و یا از طریق خدمات تعمیر در محل پروژکتور، تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.

4/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩