تعمیرات پروژکتور ریکو

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات پروژکتور ریکو بد نیست نگاهی به ساختار این دستگاه، قطعات و کارکرد آن داشته باشیم. ویدئو پروژکتور یا دیتا پروژکتور دستگاهی مبتنی بر لامپ و لنز (عدسی) است که تصاویر ورودی خود را از دستگاه‌های متعددی نظیر کامپیوتر، لپ تاپ، انواع پلیرها، دوربینهای فیلمبرداری و غیره دریافت کرده و پس از پردازش، با بزرگنمایی بر روی پرده، به نمایش می‌گذارد. پروژکتورهای تولید شده در حال حاضر انواع و مدلهای متفاوتی را شامل می‌شوند که عبارتند از: ویدئو پروژکتورهای حرفه ای و نیمه حرفه‌ای، ویدئو پروژکتورهای سینمایی یا سینمای خانگی، ویدئو پروژکتورهای سه بعدی، ویدئو پروژکتورهای اداری و آموزشی و در نهایت ویدئو پروژکتورهای مینی و جیبی.

مرکز تعمیرات پروژکتور ریکو ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر، بهسازی و تعویض قطعات کلیه مدلهای پروژکتور به متقاضیان است. کاربران کلیه مدلهای پروژکتور می‌توانند با حضور در مرکز تعمیر پروژکتور ریکو و یا از طریق تماس با این مرکز، سرویس‌های تخصصی مرتبط با پروژکتور خویش را دریافت نمایند. جهت آسایش خاطر مراجعان، کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر ویدئو پروژکتور ریکو مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیرات پروژکتور ریکو

تعمیرات تخصصی پروژکتور ریکو

کاربران پروژکتورهای ریکو می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در دستگاه مورد استفاده خویش، با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات پروژکتور ریکو تماس گرفته و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. در صورتی که امکان جداسازی پروژکتور و یا قطعه معیوب آن وجود داشته باشد، خدمات مربوطه در مرکز تعمیر پروژکتور ریکو و در غیراینصورت به صورت سرویس در محل ارائه می‌گردد. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی و تعمیرات تخصصی پروژکتور ریکو عبارتند از:

تعمیر لامپ پروژکتور ریکو

تعمیر و تعویض لامپ ویدئو پروژکتور یکی دیگر از سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات پروژکتور ricoh است. کارشناسان ما ابتدا مراحلی چون بررسی ظاهری لامپ پروژکتور، تست لامپ در ویدئو پروژکتور دیگر، بررسی منبع تغذیه پروژکتور و تست لامپ به وسیله تستراز را انجام داده تا از خرابی لامپ مطمئن شوند. در مرحله بعد و در صورت اطمینان از خرابی کامل لامپ، کارشناسان مرکز تعمیرات پروژکتور ریکو، اقدام به تعویض این قطعه از دستگاه می‌کنند. برای افزایش عمر لامپ پروژکتور ریکو بهتر است پس از استفاده از پروژکتور و خاموش شدن لامپ آن، از کشیدن دو شاخه دستگاه از پریز برق خودداری کنید. این کار کمک می‌کند تا فن های دستگاه روشن مانده و کار خنک‌سازی قطعات را انجام دهند.

تعمیر لامپ پروژکتور ریکو
تعمیر فن پروژکتور ریکو

تعمیر فن پروژکتور ریکو

یکی از بارزترین نشانه‌های وجود اشکال در فن پروژکتور، بالا رفتن دمای دستگاه و خاموش شدن خودبخودی آن است. بنابراین اگر پروژکتور شما به طور ناگهانی خاموش شده و یا دیگر روشن نمی شود، توصیه می‌شود در کنار قطعاتی مثل مادربرد، فن دستگاه را نیز بررسی کنید. اکیداً توصیه می‌شود در صورت عدم آشنایی با ساختار پروژکتور، از دستکاری آن خودداری کرده و با یکی از مراکز فعال در حوزه تعمیرات پروژکتور ریکو تماس بگیرید. در صورتی که اشکالات پیش آمده در فن پروژکتور حاد بوده و قابل تعمیر نباشد، نیاز است تا این قطعه از پروژکتور تعویض گردد.

خدمات تعمیرات تخصصی پروژکتور ریکو

 • رفع عیوب مربوط به پاور پروژکتور ریکو
 • رفع عیوب مربوط به پاور لامبلاست ریکو
 • تعمیر عیوب مربوط به منشور رنگ LCD ویدئو پروژکتور ریکو
 • رفع عیوب مربوط به چرخ رنگ CARELWEEL ویدئو پروژکتور ریکو
 • رفع عیوب مربوط به تراشه DMD در مرکز تعمیرات پروژکتور ریکو
 • تعمیر عیوب مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور ریکو
 • رفع تعمیر و تعویض لامپ ویدئو پروژکتور ریکو
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به تراشه DMD
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ در مرکز تعمیرات پروژکتور ریکو
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به فن ویدئو پروژکتور ریکو
 • رفع عیوب مربوط به Main Board ویدئو پروژکتور ریکو
 • تعمیر اختلالات مربوط به ریموت کنترل ویدئو پروژکتور ریکو

تعمیرات پروژکتور ریکو در محل

کاربرانی که به هر دلیل امکان حضور در مرکز تعمیرات پروژکتور ریکو را ندارند، می‌توانند سرویس‌های تخصصی مرتبط با پروژکتور خویش را به صورت سرویس در محل دریافت نمایند. برای استفاده از این سرویس کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی پروژکتور ریکو تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت سرویس «تعمیر پروژکتور ریکو در محل» را ثبت نمایید. بلافاصله پس از تماس شما، هماهنگی‌های لازم انجام شده و کارشناسان برای تعمیر پروژکتور در محل حضور می‌یابند. توصیه می شود در زمان تماس کارشناس، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه، علت بروز آن و سایر اطلاعات ضروری را با وی در میان بگذارید.

نمایندگی تعمیرات پروژکتور

نمایندگی تعمیرات پروژکتور ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازسازی، تعمیر، بازیابی، سرویس و گردگیری پروژکتورهای موجود در بازار است. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود و منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی تعمیرات پروژکتور سونی ، ایسر، کانن، پاناسونیک و … را شامل می گردد. نمایندگی تعمیرات پروژکتور واحدهای تعمیرات تخصصی انواع پروژکتور را با تیمی از باتجربه ترین مهندسان و متخصصان تعمیرات راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری انواع پروژکتور را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهد.