اشتراک گذاری

تعمیر برد پاور ویدئو پروژکتور

تعمیر برد پاور ویدئو پروژکتور از جمله خدمات تعمیرات پروژکتور است. برد پاور یکی از قطعات اصلی پروژکتور می باشد که بدون آن امکان کار کردن و روشن ماندن پروژکتور وجود ندارد. این برد وظیفه تأمین انرژی مورد نیاز اجزای مختلف دستگاه را بر عهده دارد. در واقع این برد با دریافت برق 220 ولت، آن را با توجه به نیاز بخش های مختلف، با ولتاژهای پایین تر به آنان منتقل می کند. این برد از قطعات مختلفی تشکیل شده اما شاید بتوان آی سی ها و خازن ها را اصلی ترین قطعات روی آن به شمار آورد.

چنانچه این قطعات دچار مشکل شوند ممکن است در عملکرد بخشی از دستگاه اختلال به وجود آید. البته این امکان نیز وجود دارد که دستگاه روشن نشده و یا حین کار خاموش کند. جالب است بدانید که برد پاور ویدئو پروژکتور، تامین انرژی و تغذیه لامپ، فن و قطعات داخلی دستگاه را برعهده دارد. بنابراین همه این قطعات می توانند تحت تأثیر خرابی برد پاور قرار گرفته و با مشکل مواجه شوند. در صورت بروز مشکل در ویدئو پروژکتور خود نگران نباشید چراکه تکنسین های نمایندگی تعمیرات پروژکتور در کنار شما بوده و تمامی اشکالات آن را برطرف می کنند. در ادامه مطلب تعمیر برد پاور را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم.

تعمیر برد پاور ویدئو پروژکتور

چه موقع تعمیر برد پاور ویدئو پروژکتور ضروری است؟

خرابی برد پاور با نشانه هایی همراه است که با مشاهده آنها لازم است برای تعمیر دستگاه اقدام نمایید. از آنجا که بردپاور اصلی ترین بخش راه انداز دستگاه است بنابراین شاید اصلی ترین و مهمترین نشانه خرابی پاور، روشن نشدن دستگاه و یا خاموش شدن ناگهانی آن باشد. اما خرابی های دیگری نیز تعمیر برد پاور ویدئو پروژکتور را اجتناب ناپذیر می کند. ضعیف شدن نور لامپ و یا از کار افتادن آن یکی از همین نشانه ها است.

ضعیف شدن لامپ می تواند در مراحل اولیه خرابی برد پاور اتفاق بیفتد. در این شرایط پس از روشن کردن دستگاه و گذشت مدتی از کار کردن آن، به تدریج نور لامپ ضعیف می شود. از کار افتادن فن پروژکتور نیز نشانه دیگری از وجود اشکال در برد پاور است. توجه داشته باشید که کار نکردن فن می تواند باعث بروز مشکلات دیگری نیز در دستگاه شود. بنابراین در صورت بروز هر یک از این مشکلات باید در اسرع وقت برای تعمیر برد پاور پروژکتور اقدام کنید.

چگونگی تعمیرات برد پاور ویدئو پروژکتور

برد پاور پروژکتور از جمله قطعات قابل تعمیر می باشد. این موضوع بستگی به قطعاتی دارد که روی برد قرار داشته و دچار مشکل شده اند. تعمیر برد اگر در مراحل اولیه خرابی آن انجام شود با موفقیت بیشتری همراه خواهد بود اما اگر خرابی آن نادیده گرفته شود، ممکن است دیگر تعمیر آن امکان پذیر نباشد. بنابراین توصیه می شود با مشاهده جزئی ترین ایراد، متخصصان تعمیر پروژکتور را مطلع کرده تا اقدامات مناسب را برای رفع مشکل انجام دهند. فراموش نکنید تعمیر برد پاور ویدئو پروژکتور هزینه کمتری نسبت به تعویض آن دارد.

تعویض برد پاور ویدئو پروژکتور

تعویض برد پاور ویدئو پروژکتور

در برخی از مواقع تعمیر برد امکان پذیر نیست و باید تعویض شود. سوختن برد، شکستگی آن و خرابی قطعات اصلی برد، از جمله مشکلاتی هستند که تعمیر برد را غیرممکن می کنند. در صورتی که کارشناسان فنی تشخیص دهند برد قابل تعمیر نیست، یک برد اورجینال و سازگار با مدل دستگاه را جایگزین برد معیوب می کنند. نمایندگی تعمیرات پروژکتور، با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و برخورداری از قطعات اصلی، تعویض و تعمیر برد پاور ویدئو پروژکتور را انجام می دهد.

هزینه تعمیر برد پاور ویدئو پروژکتور

هزینه تعمیر برد پاور ویدئو پروژکتور با توجه به میزان خرابی این قطعه متفاوت است. معمولا برای تعمیر برد پاور، اجزای این قطعه را بررسی کرده و در صورت نیاز آنها را تعویض می کنند. این کار بسته به قیمت اجزای جدید، هزینه متفاوتی دارد. بهتر است برای کسب اطلاع بیشتر در مورد هزینه تعمیر برد پاور پروژکتور، تا عیب یابی این قطعه توسط تعمیرکار صبر کنید.

هزینه تعویض برد پاور ویدئو پروژکتور

هزینه تعویض برد پاور ویدئو پروژکتور، به قیمت نمونه جدید این قطعه بستگی دارد. معمولا برد پاور جزو قطعات گران قیمت نیست؛ با این حال نمونه اورجینال این قطعه، قیمت بالاتری در مقایسه با نمونه های غیر اورجینال دارد و در مقابل، از کیفیت بیشتری هم برخوردار است.

نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور

نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور با فضایی مجهز، مدرن و پیشرفته، تمامی اشکالات دستگاه شما را با استفاده از جدیدترین متدهای تعمیراتی برطرف می کند. فرقی نمی کند که پروژکتور سونی، پاناسونیک، ایسر، دل یا هر برند دیگری باشد؛ چراکه تمامی برندها مشمول خدمات این مجموعه قرار دارند. نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور ضمن اطمینان از کیفیت خدمات خود تمامی آنها را برای مشتریان گرامی گارانتی می کند. از این نظر با اطمینان خاطر می توانید دستگاه خود را به دست متخصصان توانمند این مرکز بسپارید.

4/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩