اشتراک گذاری

پروژکتور ال جی HU70LA ؛ پروژکتوری ارزانتر از تلویزیون های ال جی

اخیراً از پروژکتور ال جی HU70LA با کیفیت 4k و قابلیت نمایش 140 اینچ تصویر رونمایی شده است. گفته می شود این پروژکتور قیمتی به مراتب پایین تر از تلویزیون‌های OLED این شرکت دارد. قبل از تولید این محصول، کسانی که به دنبال نمایشگری بزرگ با قیمتی به صرفه بودند، ترجیحاً پروژکتورهای HD را انتخاب می کردند. چنین کاربرانی با پرداخت مبلغی ناچیز، می توانستند از تصویری در ابعاد نمایشگرهای بزرگ بهره مند شوند.

اما خرید یک پروژکتور 4k می توانست هزینه زیادی به همراه داشته باشد. همین موضوع سبب می شد کاربرانی که توانایی خرید این نوع پروژکتورها را نداشته باشند به پروژکتورهای اچ دی روی بیاورند. اکنون ال جی با معرفی یک پروژکتور K HDR4 امکان دسترسی به پروژکتورهای با نمایشگر بزرگ و کیفیت 4K با قیمت پایین تر فراهم کرده است. گفته می شود این پروژکتور با قیمت ارزان‌تر از تلویزیون ۶۵ اینچی OLED عرضه می شود. در ادامه این  محصول را بیشتر بررسی می کنیم.

پروژکتور ال جی HU70LA

ویژگی های پروژکتور ال جی  HU70LA

ال جی در خصوص معرفی این محصول گفته است که پروژکتور جدید از طراحی کامپکت برخوردار است. این دستگاه می تواند تصاویر را  با رزولوشن 2160×3840 تا140 اینچ نمایش دهد. البته گفته می شود میزان فاصله تا پرده نمایش برای ارائه این تصویر مهم است و در فاصله های دور تصاویر با کیفیت کمتری نمایش داده می شود. این پروژکتور دارای روشنایی 1500 لومن است و از تکنولوژی HDR10 و TruMotion بهره می برد.

در پروژکتور ال جی  HU70LA از یک کنترل صوتی داخلی استفاده شده که از طریق Google Assistant قابل دسترس است. این کنترل از قابلیت بزرگ نمایی صوتی بهره می برد و می توان بدون تغییر مکان از طریق دستیار صوتی، اندازه نمایشگر را تنظیم کرد. گفته می شود بسیاری از مشخصات این پروژکتور با تلویزیون های 4k ال جی برابری می کند.

قیمت پروژکتور ال جی  HU70LA

پروژکتور جدید ال جی تمامی قابلیت ها را با پرداخت قیمتی ۱,۷۹۹ دلار ارائه می کند. این در حالی است که تلویزیون ۶۵ اینچی C9 OLED ال‌جی با قیمت ۲,۴۹۹ دلار عرضه می گردد. تنها مسئله‌ای که وجود دارد، این است که شدت روشنایی پروژکتور ال جی  HU70LA برابر با 1500 لومن است در حالی که اگر آن را با روشنایی تلویزیون OLED ال جی مقایسه کنیم تنها برابر با حدود ۴۰۰ لومن خواهد بود. از این نظر شاید کیفیت تصاویر در این پروژکتور به همان اندازه کیفیت تصاویر تلویزیون 65 اینچی ال جی نباشد. ال جی برای کاربرانی که می خواهند دستگاهی با روشنایی بیشتر تهیه کنند، پروژکتور ال‌جی HU85LA جدید را با قیمت ۶,۰۰۰ دلار پیشنهاد می کند.

مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور

مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور علاوه بر اینکه شما را از آخرین تحولات این حوزه آگاه می کند، خدمات تخصصی خود را نیز در خصوص تعمیر و رفع اشکال ویدئوپروژکتور ارائه می کند. نمایندگی تعمیر پروژکتورهای ال جی با تجهیز کارگاه های خود به جدیدترین دستگاه های تعمیراتی، تمامی پروژکتورهای پذیرش شده را در اسرع وقت تعمیر کرده و به مشتریان تحویل می دهد. جهت رفاه بیشتر شما کاربران گرامی، خدمات سرویس در محل نیز ارائه می شود.

از این نظر پس از بروز مشکل در دستگاه خود می توانید از طریق تماس با شماره درج شده در این صفحه، از کارشناسان بخواهید برای رفع مشکل دستگاه تکنسین های فنی را به محل اعزام کنند. پس از بررسی درخواست شما، در سریع ترین زمان ممکن، تعمیرکار به محل مورد نظرتان اعزام می شود.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩