اشتراک گذاری

تعمیر ویدئو پروژکتور در کرج

برای تعمیر پروژکتور در کرج به شکل تخصصی و حرفه ای، می توانید با نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور تماس بگیرید. این مرکز با بهره مندی از کادری مجرب، انواع سرویس های مربوط به عیب یابی، سرویس و تعمیر ویدئوپروژکتور در محل را به دارندگان این دستگاه ارائه می دهد. نمایندگی تعمیرات پروژکتور، در شاهین ویلای کرج واقع شده و به تمامی مناطق، اعم از باغستان، طالقانی، گوهردشت، عظیمیه، جهانشهر، مهرویلا، مهرشهر، هفت تیر، ماهدشت، فردیس، محمدشهر، ملارد، اندیشه، فردیس و … خدمات رسانی می کند. برای دریافت مشاوره رایگان و خدمات تخصصی تعمیر پروژکتور در کرج، با این مرکز تماس بگیرید.

تعمیر ویدئو پروژکتور در کرج

هزینه تعمیر پروژکتور در کرج

قیمت تعمیرات ویدئو پروژکتور در کرج و هر شهر دیگری، به مدل این دستگاه و میزان و نوع خرابی آن بستگی دارد. تا زمانی که دستگاه توسط تعمیرکار عیب یابی نشود، نمی توان در مورد میزان آسیب دیدگی و هزینه تعمیرات آن نظر داد. معمولا برای تعمیر قطعات، نیاز به صرف مبالغ بالا نیست. اما اگر نیاز به تعویض اجزایی همچون برد و … باشد، باید مبلغ بیشتری برای تعویض آن هزینه کنید که بخشی از آن مربوط به قیمت قطعه جدید است. هزینه تعمیر پروژکتور در کرج، پس از بررسی دستگاه توسط تکنسین برآورد شده و به صورت تقریبی به شما اعلام می گردد.

خدمات تعمیر ویدئو پروژکتور در کرج  

به عنوان بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر پروژکتور در کرج، می توان به اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه، تعمیر مشکلات منشور رنگ LCD، رفع عیوب مربوط به پاور ویدئو پروژکتور، رفع مشکلات مربوط به پاور لامبلاست، برطرف کردن عیوب مربوط به چرخه رنگ Color Wheel، تعمیرات تخصصی تراشه DMD ، تعمیر مشکلات لنز و اپتیک، تعمیر و تعویض لامپ، عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ، عیب ‌یابی و تعمیرات فوق تخصصی فن، رفع عیوب مربوط به  Main Board، رفع اختلالات مربوط به ریموت کنترل، تعمیرات پروژکتور در محل و … اشاره کرد. مرکز سخت افزار ایران، تمامی این خدمات را ضمانت می کند تا از اصالت آنها اطمینان کامل داشته باشید.

تعویض لامپ پروژکتور در کرج

یکی از اقداماتی که تیم تعمیر پروژکتور در کرج برای برطرف کردن مشکلات این دستگاه انجام می دهند، تعویض لامپ است. جالب است بدانید که بسیاری از مشکلات تصویر پروژکتور، ناشی از خرابی لامپ این دستگاه یا سوختن آن هستند. از طرفی اگر لامپ به موقع تعمیر یا تعویض نشود، ممکن است به قطعات دیگر پروژکتور هم آسیب برساند. نکته مهم این که امکان تعمیر لامپ پروژکتور و وجود ندارد و حتما باید این قطعه را تعویض کرد. بهتر است برای این کار از تکنسین های مجرب تعمیر پروژکتور کمک بگیرید تا مراحل تعویض لامپ پروژکتور را به درستی و بدون ایراد انجام دهند.

تعمیر لیزر پروژکتور در کرج

گاهی باید برای برطرف کردن مشکلات عملکردی پروژکتور، لیزر این دستگاه را تعمیر یا تعویض کرد. لیزر، عامل اصلی در رنگ تصاویری است که ویدئو پروژکتور به نمایش در می آورد. اگر اخیرا تصویر پروژکتور شما تار شده و یا فوکوس لازم را ندارند، بدون شک ایراد از لیزر است. همچنین اگر تصاویر به صورت به هم ریخته به نمایش در بیایند نیز باید علت را در لیزر و بخش های مرتبط با آن جستجو نمود. گاهی هم رنگ های خاصی با مشکل مواجه شده و به درستی روی پرده نمایش داده نمی شوند. کارشناسان تعمیر پروژکتور در کرج در هریک از این موارد، لیزر را بررسی کرده و آن را تعمیر یا تعویض می کنند.

تعمیرات ویدئو پروژکتور در محل

با استفاده از خدمات تعمیر پروژکتور در محل، می توانید این دستگاه را سریع تر و با دردسر کمتری تعمیر کنید. به این ترتیب دستگاه جابجا نمی شود و در محل نصب، عیب یابی و تعمیر می شود. پس از ثبت درخواست تعمیرات ویدئوپروژکتور در محل، کارشناسان به آدرس شما می آیند و ضمن بررسی و عیب یابی پروژکتور، اجزای آسیب دیده و معیوب آن را تعمیر یا در صورت نیاز، تعویض می کنند. شما می توانید برای دریافت این خدمات و یا راهنمایی ها و مشاوره های تخصصی تر، با نمایندگی تعمیر پروژکتور در کرج تماس بگیرید.

4/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩