اشتراک گذاری

معرفی پروژکتور جدید لیزری Nebula Cosmos قابل حمل انکر

پروژکتور ها را می توان به عنوان یکی از جذاب ترین دستگاه های الکترونیکی در نظر گرفت که داشتن آن ها می تواند لذت دیدن فیلم ها را دو چندان کند. در همین راستا شاهد رونمایی شرکت انکر از پروژکتور لیزری Nebula Cosmos جدید شان بودیم که به نظر می رسد به عنوان یک پروژکتور با قابلیت حمل آسان، گزینه ای پر طرفدار باشد. پروژکتور لیزری جدید انکر قرار است بسیاری از معایب و مشکلات پروژکتور های قبلی، اعم از حمل و نگهداری دشوار این دستگاه ها را پشت سر بگذارد و با اندازه ای کوچک تر، با قابلیت حمل راحت تر و قیمتی مقرون به صرفه تر ( البته با توجه به ویژگی ها و قابلیت هایی که ارائه می دهد ) در اختیار کاربران علاقه مند به این دستگاه ها قرار بگیرد. از این دستگاه می توان به راحتی برای تماشای فیلم در بالاترین کیفیت استفاده کرد. برای این که بیشتر با پروژکتور لیزری Nebula Cosmos آشنا شویم، در ادامه با ما همراه باشید.

پروژکتور لیزری Nebula Cosmos

معرفی پروژکتور لیزری Nebula Cosmos

تا پیش از سال 2022 نیز پروژکتور های برند انکر در بین بهترین پروژکتور های خانگی سال 2021 جای داشتند. اما با این حال، این پروژکتور لیزری جدید انکر بدون شک یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن یک سینمای خانگی خصوصی است که می تواند بالاترین کیفیت را ارائه دهد. وضوح تصویر در این پروژکتور 4k بوده و تصاویر کیفیت بسیار بالایی دارند. دو مشخصه برجسته دیگر این پروژکتور قابل حمل شرکت انکر، پشتیبانی آن از اندروید تی وی 10 است که قطعا قابلیت های جذاب تری را برای کاربران فراهم می کند. در این دستگاه دو بلندگوی 30 واتی بسیار با کیفیت نیز به کار رفته که کارایی پروژکتور لیزری Nebula Cosmos را دو چندان کرده است. می توان از این دستگاه برای داشتن یک سینمای شخصی هم در داخل خانه و هم در اواسط روز در محیط بیرون استفاده کرد، چرا که این دستگاه به راحتی قابل حمل است.

پروژکتور جدید انکر با طراحی منحصر به فرد، بهترین راه برای داشتن یک سینمای خانگی

در کل برند انکر برای ساخت بهترین و کارامد ترین پروژکتور ها شهرت دارد. اما این بار با معرفی این مدل جدید، گام بزرگی در طراحی این دستگاه های پرطرفدار برداشته است. پروژکتور لیزری Nebula Cosmos درست مانند باتری یک ماشین است که در یک محفظه بسیار مدرن قرار گرفته و به لطف داشتن دسته ای که روی آن تعبیه شده، به راحتی می توان آن را حمل کرد. رنگ طوسی نقره ای این پروژکتور و سبک طراحی شیک آن، علاوه بر کارامدی بالا آن را به دستگاهی بسیار زیبا نیز تبدیل کرده است.

وجود فناوری لیزر روشنایی بالایی را در این پروژکتور فراهم کرده است

پروژکتور لیزری Nebula Cosmos شرکت انکر از فناوری لیزر ALPD 3.0 بهره مند است. وجود این فناوری لیزری موجب شده تا در این دستگاه تصاویر با کیفیت 4K و سطح روشنایی تا 2400 انسی لومن نمایش داده شوند. انسی لومن در واقع واحد سنجش میزان روشنایی دستگاه های ویدئو پروژکتور است. به این ترتیب این پروژکتور می تواند به لطف این روشنایی و این فناوری لیزر خود تصاویری بزرگ با ابعادی حدود 150 اینچ را روی دیوار نمایش دهد که کیفیت آن بسیار بالاست. به این ترتیب حتی می توان در اواسط روز نیز این تصاویر را مشاهده کرد. این در حالی است که حتی در مدل های قبلی همین شرکت انکر نیز برای تماشای تصاویر با این کیفیت و وضوح حتما به یک اتاق تاریک نیاز بود.

تنظیمات ساده شده در پروژکتور جدید لیزری انکر

نکته قابل توجه دیگری که در مورد این ویدئو پروژکتور جدید انکر می توان به آن اشاره کرد، امکان تنظیم کردن این دستگاه به صورت کاملا راحت و ساده است. دلیل آن هم این است که در این پروژکتور از تنظیمات خودکار تصحیح کیستون و تراز استفاده شده که به موجب آن تصویر ارائه شده روی دیوار توسط این ویدئو پروژکتور، کاملا مستطیلی شکل خواهد بود. از طرفی نیز میزان فوکوس خودکار در این دستگاه تنها در مدت زمان سه ثانیه تنظیم خواهد شد.

در نتیجه وجود این تنظیمات خودکار ساده سازی شده، استفاده از پروژکتور لیزری Nebula Cosmos به مراتب آسان تر و راحت تر خواهد شد. در ضمن در صورتی که بخواهید این ویدئو پروژکتور لیزری انکر را از اتاقی به اتاق دیگر ببرید، به هیچ عنوان نیازی به کالیبراسیون دستی این دستگاه وجود ندارد و همین تنظیمات خودکار در این ویدئو پروژکتور لیزری، قابل حمل بودن این دستگاه را برجسته تر نیز می کند. این مشخصات برای دستگاه های ویدئو پروژکتور مزیت بسیار بزرگی محسوب می شود.

پروژکتور لیزری Nebula Cosmos

با وجود اسپیکر های داخلی، دیگر به اسپیکر های اضافی نیاز نیست!

همان طور که پیش از این هم گفته شد در پروژکتور لیزری Nebula Cosmos دو بلندگوی 30 واتی داخلی تعبیه شده که کیفیت صدای آن بسیار عالی است. در نتیجه دیگر نیازی به استفاده از بلندگو های اضافی نخواهید داشت. اما با این حال اگر به صدایی بلند تر و استودیی تر نیاز باشد، می توان این پروژکتور جدید انکر را به بلندگو هایی بزرگ تر و با صدایی بلند تر نیز وصل کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر لیزر ویدئو پروژکتور

با پروژکتور جدید انکر دیگر مشکلی برای استفاده از پلتفرم نتفلیکس وجود ندارد!

یکی از نقاط قوت پروژکتور لیزری Nebula Cosmos پشتیبانی این دستگاه از اندروید تی وی 10 است. در نتیجه کاربران می توانند به راحتی برنامه ها و بازی های مورد علاقه خود را روی این دستگاه اجرا کنند. در دستگاه های قبلی انکر مشکل اصلی عدم پشتیبانی این دستگاه ها از نتفلیکس بود. در نتیجه کاربران مجبور بودند برای استفاده از این سرویس آنلاین، از سایر سیستم های پخش کمک بگیرند. اما شرکت انکر در پروژکتور لیزری جدید خود این مشکل را برطرف کرده و دیگر کاربران برای دسترسی به نتفلیکس مشکل و محدودیتی نخواهند داشت. این محدودیت نیز به لطف وجود یک دانگل استریم 4K برطرف شده است.

آیا قیمت این دستگاه مقرون به صرفه است؟

اگر بخواهیم قیمت تعیین شده حال حاضر برای این پروژکتور را با سایر مدل ها مقایسه کنیم، تقریبا قیمت بالایی برای آن تعیین شده است. قیمت کنونی پروژکتور لیزری جدید انکر 2200 دلار است. با این حال اگر نگاهی به قابلیت ها و فناوری های به کار رفته در این دستگاه بیاندازیم می توان این قیمت را معقول و مقرون به صرفه در نظر گرفت. با این حال شاید روزی برسد که بتوان پروژکتور لیزری Nebula Cosmos را با قیمتی پایین تر از هزار دلار نیز خریداری کرد و کیفیت بالای تماشای فیلم با این پروژکتور قابل حمل لذت برد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩