اشتراک گذاری

ویدئو پروژکتور خانگی ال جی PH30N رونمایی شد.

ال جی برند محبوبی است که در طراحی و ساخت دستگاه های دیجیتالی خود همواره به فکر سلیقه های مختلف و بودجه های گوناگون بوده است. ویدئو پروژکتورهای خانگی کمپانی ال جی نیز محصولاتی هستند که برای سلیقه های خاص و کاهش هزینه ها عرضه می شوند. این پروژکتورها برای افرادی که خواهان تماشای فیلم در صفحه های نمایش بزرگ هستند و در عین حال قصد پرداخت هزینه ی خرید تلویزیون های غول پیکر را هم ندارند، مناسب است. در این راستا ویدئو پروژکتور خانگی ال جی PH30N به تازگی روانه ی بازار شده است. PH30N ال جی در همین ابتدای راه توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

ویدئو پروژکتور خانگی ال جی PH30N

ویدئو پروژکتور خانگی ال جی PH30N، دستگاهی خوش قیمت

همان طور که اشاره شد، ویدئو پروژکتور خانگی ال جی PH30N جایگزین خوبی برای تلویزیون های عظیم الجثه ی گران قیمت می باشد. این دستگاه نسبت به نمونه های هم رده ی خود نیز از قیمت متناسبی برخوردار است. با پرداخت 400 دلار می توانید صاحب پروژکتور PH30N ال جی باشید. این قیمت در مقایسه با ویدئو پروژکتورهای دیگر ال جی قیمت ایده آلی است. پروژکتور PH30N ال جی جزیی از سری Cinebeam است. برخی از پروژکتورهای این سری مثل LG HU80 و LG HU85 به ترتیب 2 هزار و  6400 هزار دلار قیمت دارند. البته PH30N رزولوشن کمتری نسبت به این دو نمونه ارائه می دهد اما همچنان می تواند انتخاب بی نظیری باشد.

سخت افزار با کیفیت پروژکتور PH30N ال جی

کیفیت اصلی ترین عنصر سازنده ی محصولات ال جی است. ویدئو پروژکتور خانگی ال جی PH30N نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دارای سخت افزار با کیفیتی است. این دستگاه با کاربری آسان خود به راحتی می تواند مدت ها بدون هیچ مشکل به کار خود ادامه دهد. فراموش نکنید که برای استفاده از تمامی ویدئو پروژکتورها می بایست به نکات مراقبتی دقت داشته باشید و فشار بیش از اندازه ای به دستگاه وارد نسازید. به طور کلی باید در کار با ویدئو پروژکتورها زمانی را به استراحت سیستم داخلی آن ها اختصاص دهید تا طول عمر مفید پروژکتور افزایش پیدا کند.

امتیازات بارز ویدئو پروژکتور خانگی ال جی PH30N

ویدئو پروژکتور خانگی ال جی PH30N امتیازات فراوانی دارد. با خرید این سیستم شما تا 2 ساعت بدون هیچ منبع تغذیه ی خارجی خاصی قادر به انعکاس فیلم بر روی صفحات نمایش هستید. از طرفی وزن کم که پروژکتور PH30N ال جی آن را به یک دستگاه قابل حمل تبدیل کرده است. بنابراین شما می توانید پروژکتور PH30N ال جی را به خانه ی دوستان و آشنایان خود ببرید و از تماشای مسابقات ورزشی و فیلم لذت ببرید. براساس ادعای ال جی طول عمر لامپ LED این پروژکتور چیزی حدود 30 هزار ساعت است. این مقدار برای نمایش تصاویر در مدت زمان بسیار زیادی طراحی شده است.

نمایندگی تعمیرات پروژکتور

یکی از مشکلاتی که دارندگان ویدئو پروژکتورهای مختلف با آن روبه رو هستند، یافتن مرکز تعمیراتی معتبر است. پروژکتور دستگاه ظریف و حساسی است که برای تعمیر نیازمند دانش به روز کارشناسان و تعمیرکاران این حوزه می باشد. ما در نمایندگی تعمیرات پروژکتور شما را در بازیابی و ترمیم انواع پروژکتورهای موجود در بازار یاری می نماییم.

فرقی ندارد که دستگاه شما ساخت کدام برند است یا با چه مشکلی رو به رو می باشد. نمایندگی تعمیرات پروژکتور مجموعه ای فوق تخصصی و حرفه ای است که هر یک از مشکلات احتمالی پروژکتورها را به بهترین شیوه ی ممکن برطرف می سازد. خاطرنشان می نماییم که کلیه ی مراحل تعمیر پروژکتور زیر نظر کارشناسان حرفه ای شکل گرفته و به همراه گارانتی های معتبر عرضه می گردند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩