اشتراک گذاری

معرفی بهترین نرم افزار های ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید

نرم افزارهای ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند با نصب این برنامه ها روی گوشی خود، هم بتوانند به صورت بی سیم به ویدئو پروژکتور وصل شده و محتوای تصویری مد نظر را پخش کنند و هم این که از راه دور به راحتی ویدئو پروژکتور ها را کنترل کنند. از این رو به دلیل کارایی بالای این نرم افزار های ویدئو پروژکتور مخصوص گوشی اندرویدی، این برنامه ها تنوع بالایی دارند. این برنامه ها کارایی بالا و در عین حال کاربری راحتی دارند و می توان به سادگی از آن ها استفاده کرد.

استفاده از این نرم افزار ها مزیت های زیادی نیز دارد. خصوصا برای مواقعی که باید یک فایل یا برنامه به خصوص درون گوشی را ارائه داد. در نتیجه تنها با داشتن یکی از بهترین پروژکتور های خانگی سال 2021 به همراه یک نرم افزار مناسب، می توان از مزیت های مختلف این سبک از اتصال بهره برد. در ادامه به معرفی برخی از بهترین نرم افزار های ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید می پردازیم. کافی است یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه ها را پیدا کرده و از آن برای اتصال گوشی به ویدئو پروژکتور استفاده کنید.

نرم افزارهای ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید

لیست نرم افزار های ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید

راه های مختلفی برای اتصال گوشی به ویدئو پروژکتور وجود دارد که یکی از آن ها اتصال از طریق یک نرم افزار کاربردی و مناسب است. برای اطلاع یافتن از سایر روش ها، می توانید به مقاله ” چگونه گوشی و تبلت را به ویدئو پروژکتور وصل کنیم؟ ” مراجعه کنید. اما همان طور که گفته شد این نرم افزار ها تعداد بالایی دارند و تنوع شان زیاد است. در زیر لیستی از بهترین برنامه های موجود را مشاهده می کنید.

1. نرم افزار projector

یکی از نرم افزار های ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید، نرم افزار projector است. با نصب و استفاده از این نرم افزار می توان به راحتی گوشی را به ویدئو پروژکتور متصل کرد و با این کار تمام فایل ها و محتوا های تصویری درون گوشی را روی یک صفحه نمایش بزرگ تر مانند دیوار، نمایش داد. این برنامه رابط کاربری بسیار راحت و مناسبی دارد و به راحتی می توان با استفاده از آن صفحات وب، فایل های درون گوشی و تصاویر و … را نمایش داد.

نرم افزار projector

2. نرم افزار Multi Presenter

یکی دیگر از بهترین نرم افزار های ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید، نرم افزار Multi Presenter است. در این نرم افزار یک بخش راهنمای کاربر وجود دارد که می توان با استفاده از آن نحوه نصب و استفاده از برنامه را یاد گرفت. زمانی که نرم افزار Multi Presenter را روی گوشی اندرویدی خود نصب می کنید، در بخش جست و جوی آدرس آی پی باید نام دستگاه ویدئو پروژکتور مورد نظر خود را جست و جو کرده و آن را بیابید. با یافتن نام دستگاه و اتصال به آن، به راحتی می توان از این نرم افزار برای اتصال و تبدیل گوشی به ویدئو پروژکتور استفاده کرد. این نرم افزار می تواند عکس ها، فیلم ها، فایل های مختلف و صفحات وب را پشتیبانی کرده و آن ها را نمایش دهد.

نرم افزارهای ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید

3. نرم افزار Epson iProjection

یکی دیگر از نرم افزار های ویدئو پروژکتور مخصوص گوشی اندرویدی که به صورت رایگان در دسترس است و کارایی و عملکرد بسیار خوبی نیز دارد، نرم افزار Epson iProjection نام دارد. این برنامه می تواند به راحتی به ویدئو پروژکتور وصل شده و تمام محتوا های مد نظر را نمایش دهد. حتی فایل های اکسل، PDF و PNG نیز توسط این نرم افزار پشتیبانی می شود. این برنامه قابلیت های پیشرفته تری را نیز ارائه می دهد. برای مثال می توان از ویژگی پخش ابری نرم افزار یا مارکر آن بهره برد. امکان کنترل از راه دور نیز یکی از ویژگی های مطلوب این برنامه محسوب می شود. نکته قابل توجه در خصوص این نرم افزار این است که نه تنها می توان آن را به عنوان یکی از بهترین نرم افزار های ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید در نظر گرفت، بلکه امکان استفاده از آن برای آیفون و ویندوز نیز وجود دارد.

نرم افزار Epson iProjection

4. نرم افزار Panasonic Wireless Projector

یکی دیگر از نرم افزار های کاربردی برای اتصال گوشی های اندرویدی به ویدئو پروژکتور ها، نرم افزار Panasonic Wireless Projector است. این نرم افزار را می توان یکی از بهترین ها و کاربردی ترین ها در نظر گرفت. قابلیت های بسیار برجسته ای که در این نرم افزار در دسترس است، شامل قابلیت چرخش تصویر، بزرگ نمایی تصاویر و فایل های نمایش داده شده، مارکر اسناد و فایل ها و … می شود. با استفاده از این برنامه می توان به صورت همزمان، اتصال چندگانه دستگاه ها را فراهم کرد.

نرم افزار Panasonic Wireless Projector یکی از نرم افزار های ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید است که به خوبی گوشی را به یک رابط بین پروژکتور و نمایشگر های خانگی تبدیل می کند. این نرم افزار را می توان برای تمام ویدئو پروژکتور های پاناسونیک مورد استفاده قرار داد. در نهایت این که این برنامه نیز علاوه بر گوشی های اندرویدی، با سیستم عامل مک، ویندوز و آی او اس نیز سازگاری دارد.

نرم افزارهای ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید

5. نرم افزار Barco Projector Control

در بین نرم افزار های ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید، برخی از نرم افزار ها به صورت اختصاصی برای برخی از برند های ویدئو پروژکتور طراحی شده اند. درست مانند نرم افزار Barco Projector Control که می توان از آن برای اتصال گوشی های اندرویدی به ویدئو پروژکتور های Barco استفاده کرد. البته برای استفاده از این نرم افزار باید حتما هر دو دستگاه، یعنی ویدئو پروژکتور و گوشی اندرویدی به یک شبکه وای فای مشترک وصل باشند. امکان کنترل از راه دور و مارکر کردن در این نرم افزار وجود دارد. علاوه بر این این برنامه از تمامی فایل ها، عکس ها، ویدئو ها و … پشتیبانی می کند.

نرم افزار Barco Projector Control

6. نرم افزار ViewSonic Projector

مورد بعدی در لیست بهترین نرم افزار های ویدئو پروژکتور مخصوص گوشی اندرویدی، نرم افزار ViewSonic Projector است. این نرم افزار نیز به صورت اختصاصی برای ویدئو پروژکتور های ویو سونیک طراحی شده و تنها از این دستگاه ها پشتیبانی می کند. قابلیت های پیشرفته ای در این نرم افزار در دسترس کاربران است. از جمله این که می توان در این برنامه ابعاد اتاق به همراه اندازه تصویر مد نظر را وارد کرد تا به این ترتیب نرم افزار تعیین کند که بهترین فاصله مکانی برای نصب ویدئو پروژکتور چقدر است. این کار به مراتب استفاده از دستگاه را راحت تر کرده و دیگر نیازی به تنظیمات زمان بر نیست. این برنامه به راحتی نصب می شود و استفاده از آن نیز بسیار راحت و آسان است.

نرم افزارهای ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید

7. نرم افزار Platforms

Platforms یکی دیگر از نرم افزار های ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید است. با استفاده از این نرم افزار می توان فایل های متنی و تصویری روی گوشی را به کمک پروژکتور نمایش داد. اما نکته ای که در خصوص استفاده از نرم افزار Platforms وجود دارد این است که این برنامه تنها از برخی مدل ها پشتیبانی می کند و نمی توان از آن برای تمام مدل ویدئو پروژکتور های موجود استفاده کرد. در نتیجه برای نصب و استفاده از آن روی گوشی اندرویدی بهتر است ابتدا بررسی کنید که آیا با مدل ویدئو پروژکتور مورد نظر شما سازگاری دارد یا خیر؟ در صورت پشتیبانی از دستگاه، این نرم افزار قابلیت های بسیار خوبی را ارائه می دهد.

نرم افزار Platforms

8. نرم افزار Pixel works VueMagic Pro

یکی دیگر از نرم افزار های ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید با مجموعه ای از بهترین و حرفه ای ترین قابلیت ها، نرم افزار Pixel works VueMagic Pro است. این برنامه امکان اتصال بی سیم چند منظوره را فراهم می کند و می توان به راحتی از آن برای نمایش تصاویر، اسناد متنی مختلف در گوشی مانند فایل های ورد و پی دی اف و … استفاده کرد. رابط کاربری این نرم افزار بسیار ساده است و از این کار با آن برای کاربران بسیار راحت است. سرعت بالای نرم افزار نیز از دیگر ویژگی های قابل توجه این نرم افزار محسوب می شود.

نرم افزار Pixel works VueMagic Pro

9. نرم افزار Christie Virtual Remote

آخرین برنامه ای که در لیست بهترین نرم افزار های ویدئو پروژکتور مخصوص گوشی اندرویدی می خواهیم به آن اشاره کنیم، نرم افزار Christie Virtual Remote است. این نرم افزار نیز به صورت اختصاصی برای برخی از دستگاه های ویدئو پروژکتور کریستی طراحی شده و تنها با این مدل ها سازگاری دارد. با استفاده از این نرم افزار روی گوشی می توان دستگاه را از راه دور و بدون نیاز به ریموت، کنترل کرد. با استفاده از این نرم افزار می توان فایل های مختلف درون گوشی را به راحتی به صورت همزمان برای چند دستگاه ویدئو پروژکتور ارسال کرد. از قابلیت های برجسته این برنامه به عنوان یکی از بهترین نرم افزار های ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید، امکان تنظیم کردن لنز ویدئو پروژکتور از طریق نرم افزار و گوشی است.

نرم افزارهای ویدئو پروژکتور برای موبایل اندروید
3.2/5 (22 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩