تعمیرات پروژکتور سونی

تعمیرات پروژکتور سونی تنها در صورتی سودبخش خواهد بود که عیب‌یابی آن، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، و فرآیند تعمیر آن، با استفاده از سازگارترین متدها و روش های تعمیر انجام پذیرد. روشهای دیگر مورد استفاده جهت تعمیرات پروژکتور سونی، نه تنها عیوب ایجاد شده در این دستگاه را مرتفع نخواهد ساخت بلکه به دلیل دستکاری ها و تعمیرات نابجا –ناشی از تشخیص ناشیانه و اشتباه-  اختلالات ایجاد شده در دستگاه را دو چندان خواهد ساخت.

کاربران گرامی پروژکتورهای سونی می توانند در صورت بروز هر گونه اختلال و ایراد در عملکرد این دستگاه به مرکز تعمیرات پروژکتور سونی مراجعه نمایند و تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه را دریافت کنند. کارشناسان این مرکز با صبر و شکیبایی شما را در جریان اشکالات پیش آمده در دستگاه قرار داده و راهکارهای مورد نیاز جهت رفع آنها را با شما در میان می گذارند.

تعمیرات پروژکتور سونی

خدمات واحد تعمیرات پروژکتور سونی

 • تعمیر و تعویض لامپ ویدیو پروژکتو سونی
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به تراشه DMD
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به فن ویدیو پروژکتور سونی
 • تعمیرات پروژکتور دل و رفع رفع عیوب مربوط به Main Board پروژکتور سونی
 • رفع اختلالات مربوط به ریموت کنترل پروژکتور سونی
 • تعمیرات پروژکتور دل و رفع عیوب مربوط به پاور پروژکتور سونی
 • رفع عیوب مربوط به پاور لامبلاست سونی
 • رفع عیوب مربوط به منشور رنگ LCD پروژکتور سونی
 • رفع عیوب مربوط به چرخ رنگ CARELWEEL پروژکتور سونی
 • رفع عیوب مربوط به تراشه DMD سونی
 • تعمیرات پروژکتور دل و رفع عیوب مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور سونی

تعمیر لامپ بلاست پروژکتور سونی

لامپ بلاست بخش مهمی از پروژکتورهای سونی را تشکیل می دهد. این لامپ دارای طول عمر مشخصی می باشد، اما در اثر عوامل مخربی نیز می تواند از عملکرد اصلی خود دور بماند و به عبارتی ضعیف عمل کند. ناکارآمدی لامپ بلاست عموما با روشن نشدن کلی پروژکتور گریبانگیر کاربر خواهد بود. در این راستا نمایندگی تعمیرات پروژکتور سونی با تعمیر و یا تعویض لامپ بلاست پروژکتور این قطعه به بازیابی عملکرد پروژکتور مورد نظر در سطح کیفی بالایی می پردازد.

تعمیر و یا تعویض فن پروژکتور سونی

فن یکی دیگر از قطعات اصلی پروژکتور سونی است که مسئولیت خنک سازی سیستم را برعهده دارد. روند کاری فن پروژکتور بر روی سلامت سایر قطعات تشکیل دهنده ی پروژکتور تاثیر گذار است. بنابراین معضل کار نکردن فن موضوع مهمی است که باید در اسرع وقت برطرف شود. در واقع حرارت خارج نشده از دستگاه پروژکتور در اثر خرابی فن می تواند سایر بخش های پروژکتور را با خرابی روبه رو سازد. از این رو توصیه می شود به محض مشاهده ی خرابی در فن  با نمایندگی تعمیرات پروژکتور سونی تماس حاصل کنید.

تعمیر و یا تعویض فن پروژکتور سونی
تعمیر برد پاور پروژکتور سونی

تعمیر برد پاور پروژکتور سونی

برد پاور قطعه ای است که وظیفه ی تأمین برق مورد نیاز هر دستگاه دیجیتال از جمله پروژکتور را بر عهده دارد. بنابراین درصورت خرابی این قسمت، برقی وارد دستگاه نشده و پروژکتور روشن نخواهد شد. از نشانه های دیگر خرابی برد پاور، ضعیف شدن نور لامپ و یا از کار افتادن آن است. ضعیف شدن لامپ پروژکتور می تواند در مراحل اولیه خرابی برد پاور اتفاق بیفتد. معمولاً در این زمان، عملکرد پاور افت پیدا کرده و نمی تواند انرژی کاملی را به لامپ تحویل دهد. از کار افتادن فن پروژکتور نیز نشانه ی دیگری از وجود اشکال در برد پاور است. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پروژکتور سونی طی مراحل عیب یابی ریزبینانه تمامی اختلالات برد پاور را از بین خواهند برد.

رفع اختلالات مین برد پروژکتور سونی

پردازش اطلاعات و مدیریت سیستم کاری اجزای مختلف پروژکتورها توسط مین برد شکل می گیرد. بروز اختلال در عملکرد مین برد پروژکتور می تواند کارایی کلی دستگاه را مختل کند. برخی مواقع در پی خرابی مین برد، پروژکتور به صورت ناگهانی خاموش می شود و یا تصاویر بسیار بی کیفیتی را به نمایش می گذارد. با حضور در نمایندگی تعمیرات پروژکتور سونی می توانید چنین تداخلاتی را در مدت زمان کوتاهی از بین ببرید. لازم به ذکر است است که در صورت ضرورت یافتن فرآیند تعویض در راستای بازیابی کارایی پروژکتور سونی، کارشناسان نمایندگی تعمیرات پروژکتور سونی، عملیات جایگزینی را با نمونه های اورجینال مشابه انجام خواهند داد.

رفع اختلالات مین برد پروژکتور سونی

تعمیرات پروژکتور سونی و دیگر واحدهای تعمیرات سونی

تعمیرات پروژکتور سونی با توجه به قیمت‌ نسبتاً بالای این محصول و ساختار ویژه و هوشمند آن می‌بایست در مراکزی انجام پذیرد که از دو پارامتر ضروری و بایستۀ «حضور کارشناسان متخصص و با‌تجربه» و «تجهیزات پیشرفته و هوشمند» بهره‌مند باشد؛ مرکز تعمیرات پروژکتور سونی تمامی ایرادات مرتبط با این دستگاه را با بهره‌مندی از ابزارآلات هوشمند و به دست تیمی از کارشناسان زبدۀ این حوزه رفع و برطرف می‌سازد. کارشناسان مرکز تعمیرات پروژکتور سونی با بررسی تعداد بی‌شماری از پروژکتورهای سونی و تدوین اشکالات شایع در آن‌ها، سازگارترین متدهای تعمیر و ترمیم را شناسایی کرده و در فرآیندهای تعمیرات پروژکتور سونی به‌کار بسته‌‌اند. دیگر واحدهای تعمیرات  پروژکتور  در بخش زیر معرفی می گردند.

اخبار پروژکتور سونی و دیگر خبرها

ویدئو پروژکتور یا دیتا پروژکتور دستگاهی‌ است که در گذشته تنها به‌منظور پخش تصاویر ویدیوئی به کارگرفته می‌شد. این دستگاه امروزه با نام‌های گوناگونی نظیر دیتا پروژکتور، پروجکشن، مالتی مدیا پروژکتور و گاهی پروژکتور شناخته می‌شود که تمامی آن‌ها اشاره به یک دستگاه دارند. ویدئو پروژکتور دستگاهی متشکل از لامپ و لنز (عدسی) است که تصاویر ورودی خود را از منابع گوناگونی نظیر: کامپیوتر، ویدئو، انواع پلیرها، دوربین‌های فیلم‌برداری و غیره دریافت می‌نماید و پس از اِعمال پردازش‌های موردنیاز آن‌ها را با بزرگنمایی قابل‌توجه‌ای بر روی پرده‌ی نمایش منعکس می‌کند. بزرگنمایی اعمال شده توسط پروژکتور بستگی به لنز و فاصله دستگاه از پرده نمایش دارد.

مقالات پروژکتور سونی و دیگر مقالات

رایج‌ترین و متداول‌ترین ایراد فنی در غالب پروژکتورها اتمام عمر لامپ است که البته این امر ارتباط بسیاری با نحوه استفاده صحیح از دستگاه دارد. لامپ ویدئو پروژکتور یک قطعه مصرفی است و طول عمر آن عموماً ۲۰۰۰ ساعت است. نحوه روشن و خاموش کردن دیتا پروژکتور سونی، دود و گرد و غبار موجود در محیط و مسائلی از این دست در عمر مفید لامپ موثر است.کاربران ویدئو پروژکتور سونی توجه داشته باشند که در صورت عدم تعویض به موقع لامپ، ترکیدن آن در داخل دستگاه می تواند منجر به آسیب سایر قسمت‌ها شود.

در صورتی که نور دستگاه کم گردد و یا چراغ آلارم Lamp روی پنل دستگاه روشن شود، می‌بایست هر چه سریع‌تر جهت تعویض آن در یک مرکز تعمیرات پروژکتور سونی اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت اقدام نمایید. شما کاربران گرامی می توانید سایر اطلاعات فنی مرتبط با تعمیرات پروژکتور سونی را با دریافت مقالات پروژکتور سونی و دیگر مقالات کسب نمایید. مقالات مذکور از طریق فضای زیر قابل دسترسی هستند.

انواع پروژکتور سونی و دیگر محصولات سونی

پروژکتورهای سونی با ابعاد و قدرت متنوعی طراحی و ساخته می‌شوند و این به دلیل تفاوت در کاربردی است که برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. به عبارت دیگر بسته به مکانی که قرار است ویدئو پروژکتور در آن نصب و راه‌اندازی شود، قدرت ویدئو پروژکتور و ابعاد آن نیز متفاوت خواهد بود؛ با همین معیار، می‌توان پروژکتورها در دسته‌بندی‌های مختلفی جای می‌گیرد:

 • پروژکتور یا دیتا پروژکتورهای سازگار با محیط و کلاس‌های آموزشی و فضاهای کوچک
 • پروژکتور یا دیتا پروژکتورهای سازگار با کلاس‌های آموزشی و سالن‌های کنفرانس متوسط
 • پروژکتور یا دیتا پروژکتورهای سازگار با سالن‌های آمفی تئاتر و اجتماعات بزرگ
 • پروژکتور یا دیتا پروژکتور خانگی (سینما خانگی)

سوالات متداول تعمیرات پروژکتور

تعمیرات پروژکتور نیازمند حضور کارشناسانی متخصص و متبحر است تا عملیات تعمیر به بهترین نحو ممکن اجرایی گشته و نتیجه مطلوب را در پی داشته باشد؛ لزوم تخصص کارشناسان در زمان تعمیر، با در نظر داشتن ویژگی‌هایِ خاص این تولیدات و ساختار هوشمندانه آنها، نقش پررنگ‌تری به خود می‌گیرد. ارائه خدمات مرتبط با تعمیرات پروژکتور در واحدهای تخصصی جداگانه و مجزا در این مرکز از آن روست که این دستگاه‌ ها در ابعاد و قدرت‌های متنوعی طراحی و ساخته می‌شوند؛ به عبارت دیگر بسته به قدرت و مکانیزم پروژکتور، خدمات مرتبط با آن نیز در واحد مجزایی ارائه می‌گردد.

در این روش، پروژکتور معیوب -پس از شناسایی اختلال- جهت اِعمال اقدامات مورد نیاز به بخش مرتبط تحویل داده می‌شود. کاربران گرامی می توانند سوالات متداول خویش در رابطه با روند تعمیرات پروژکتور و دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز را از طریق بخش زیر و یا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت رسمی نمایندگی تعمیرات پروژکتور با کارشناسان در میان بگذارند.

نمایندگی تعمیرات پروژکتور

نمایندگی تعمیرات پروژکتور ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازسازی، تعمیر، بازیابی، سرویس و گردگیری پروژکتورهای موجود در بازار است. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود و منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی پروژکتورهای NEC، ایسر، سونی، پاناسونیک و … را شامل می گردد. نمایندگی تعمیرات پروژکتور واحدهای تعمیرات تخصصی انواع پروژکتور را با تیمی از باتجربه ترین  مهندسین و  متخصصین تعمیرات راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری انواع پروژکتور را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهد.